درهم شکستن ایران جاسوسی آمریکا اخبار سیاست خارجی

درهم شکستن: ایران جاسوسی آمریکا اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ۲ طلا و یک نقره فوق‌سنگین به داوودی رسید ، ایران قهرمان دنیا شد

نماینده دسته ۱۰۵+ کیلوگرم کشورمان ۲ مدال طلا و یک نقره دسته فوق‌سنگین مسابقه های جوانان دنیا را از آن خود کرد.

۲ طلا و یک نقره فوق‌سنگین به داوودی رسید ، ایران قهرمان دنیا شد

ایران قهرمان دنیا شد/ ۲ طلا و یک نقره فوق سنگین به داوودی رسید

عبارات مهم : مسابقه

نماینده دسته ۱۰۵+ کیلوگرم کشورمان ۲ مدال طلا و یک نقره دسته فوق سنگین مسابقه های جوانان دنیا را از آن خود کرد.

به گزارش فارس، در ادامه مسابقه های وزنه برداری قهرمانی جوانان دنیا و در روز نهایی این مسابقه های که در تاشکند ازبکستان در حال برگزاری هست، علی داوودی و آرزوی بزرگ محمدزاده، نمایندگان دسته 105+ کیلوگرم کشورمان عصر امروز روی تخته رفتند و با 6 وزنه بردار دیگر از کشورهای چین تایپه، پاکستان، سوریه، مصر، لهستان و ارمنستان به مسابقه پرداختند که علی داودی با کسب هر 2 مدال طلا و یک نقره دسته فوق سنگین قهرمانی کشور عزیزمان ایران را مسجل کرد.

یک ضرب:
داودی در نخستین حرکت یک ضرب موفق به مهار وزنه 181 کیلوگرمی شد، وی در دومین گزینش نیز وزنه 187 کیلوگرمی را بالای سر برد. داودی در سومین حرکت نیز موفق به مهار وزنه 192 کیلوگرمی شد تا مقتدرانه مدال طلا را از آن خود کند.

محمدزاده دیگر نماینده کشورمان در این دسته نیز ابتدا وزنه 156 کیلوگرمی را مهار کرد، ولی در دومین حرکت وزنه 162 کیلوگرمی را انداخت. محمدزاده در سومین حرکت موفق به مهار وزنه 164 کیلوگرمی شد و در رده پنجم به کار خود در یک ضرب آخر داد.

لالایان از ارمنستان با 177 کیلوگرم نقره گرفت و نوح بات محمد از پاکستان با 171 کیلوگرم مدال برنز را از آن خود کرد.

دوضرب:
داودی در نخستین حرکت دوضرب وزنه 221 کیلوگرمی را بالای سر برد، وی در دومین حکت نیز موفق به مهار وزنه 227 کیلوگرمی شد تا اختلافش را رقبا را بیش از پیش زیاد کردن دهد. داودی در سومین حرکت در مهار وزنه 235 کیلوگرمی ناکام بود تا وزنه بردار پاکستانی با 228 کیلوگرم قهرمان این حرکت شود، ولی داودی در نهایت با مجموع 419 کیلوگرم مقتدرانه مدال طلا را از آن خود کرد.

محمدزاده دیگر نماینده کشورمان در این دسته ابتدا وزنه 190 کیلوگرمی را مهار کرد، ولی در دومین و سومین حرکت 2 مرتبه در مهار وزنه 200 کیلوگرمی ناکام بود تا با همان 190 کیلوگرم با ششمی دوضرب و مجموع (354 کیلوگرم) به کار خود آخر دهد.

لالایان از ارمنستان با 222 کیلوگرم برنز دوضرب و با 399 کیلوگرم نقره مجموع را گرفت. نوح بات محمد از پاکستان با 228 کیلوگرم مدال طلای دوضرب و با 399 کیلوگرم برنز مجموع را از آن خود کرد.

۲ طلا و یک نقره فوق‌سنگین به داوودی رسید ، ایران قهرمان دنیا شد

واژه های کلیدی: مسابقه | علی داودی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

۲ طلا و یک نقره فوق‌سنگین به داوودی رسید ، ایران قهرمان دنیا شد

۲ طلا و یک نقره فوق‌سنگین به داوودی رسید ، ایران قهرمان دنیا شد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs