درهم شکستن ایران جاسوسی آمریکا اخبار سیاست خارجی

درهم شکستن: ایران جاسوسی آمریکا اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آقای منصوریان از مصدومیت بازیکنانت خبر نداشتی؟ ، ۴ مصدوم استقلال صدها میلیون‌ تومان پول هدر دادند

به گزارش خبرآنلاین، استقلالی ها طبق روال چند سال گذشته فصل را با نتیجه های نا امید کننده شروع کردند. فصل گذشته بود که منصوریان جهت نخستین بار هدایت تیم مورد علا

آقای منصوریان از مصدومیت بازیکنانت خبر نداشتی؟ ، ۴ مصدوم استقلال صدها میلیون‌ تومان پول هدر دادند

۴ مصدوم استقلال صدها میلیون تومان پول هدر دادند/ آقای منصوریان از مصدومیت بازیکنانت خبر نداشتی؟

عبارات مهم : ستاره

استقلال از دو بازی اول خود در لیگ برتر هفدهم تنها یک امتیاز کسب کرده است..

به گزارش خبرآنلاین، استقلالی ها طبق روال چند سال گذشته فصل را با نتیجه های نا امید کننده شروع کردند. فصل گذشته بود که منصوریان جهت نخستین بار هدایت تیم مورد علاقه اش را بعد از پیروزی برابر پرسپولیس و گرفتن قهرمانی از این تیم، بر عهده گرفت. آبی پوشان بعد از رد و بدل شدن نیمکتشان بین قلعه نویی و مظلومی این بار به نسل تازه مربیان ابی اعتماد کردند و کاپیتان و شماره 10 اسبق خود را به عنوان نفر اول نیمکت استقلال برگزیدند.

آقای منصوریان از مصدومیت بازیکنانت خبر نداشتی؟ ، ۴ مصدوم استقلال صدها میلیون‌ تومان پول هدر دادند

منصوریان در حضور 5 هزار استقلالی به تمرین این تیم رفت و انجام متدهای تازه مربیگری، فیلم برداری و آنالیز تمرینات به وسیله هلی شات، حوضچه های یخ و جذب ستاره های لیگ برتری همچون کاوه رضایی، بختیار رحمانی، آرش افشین و… نوید استقلالی نوین به هواداران می داد. ولی داستان جهت منصوریان جوری دیگر رقم خورد. آبی پوشان در بازی اول برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران تن به تساوی دادند و در دومین بازی در اهواز برابر استقلال خوزستان تن به شکست دادند تا منصوریان با ستاره های میلیاردی اش طعم بحران را بچشد.

سرمربی جوان آبی ها که با اضافه کردن کلماتی به ادبیات فوتبالی کشور عزیزمان ایران حسابی به تیتر یک روزنامه ها تبدیل شده است بود، تا هفته هفتم طعم برد را نچشید و بالاخره توانست با شکست ذوب آهن خودش را از بحران خارج کند. منصوریان سینه خیز وار خودش را تا نیم فصل در استقلال نگه داشت و تساوی برابر سپاهان در اصفهان او را در استقلال نگه داشت تا به فکر تجدید قوا در نیم فصل باشد ولی محرومیت از جذب بازیکن تازه و حضور جوانان در این تیم، ورق را جهت هافبک اسبق سمپائولی برگرداند.

به گزارش خبرآنلاین، استقلالی ها طبق روال چند سال گذشته فصل را با نتیجه های نا امید کننده شروع کردند. فصل گذشته بود که منصوریان جهت نخستین بار هدایت تیم مورد علا

منصوریان با تکیه بر جوانان خود نتیجه های فوق العاده ای گرفت و حتی توانست از سد پرسپولیس آماده آن روزها که با سه گل تراکتورسازی مدعی را شکست داده بود، بگذرد. استقلالی ها در لیگ قهرمانان آسیا هم خوش درخشید و موفق شد السد را با تمام ستاره هایش شکست دهند و از مرحله گروهی هم افزایش کنند. آخر لیگ شانزدهم جهت منصووریان خوش بود و او توانست با قرار گرفتن در رده دوم جدول مسابقه ها، سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند. گرچه شکست سنگین برابر العین آخر خوش لیگ را جهت منصوریان تبدیل به کابوس کرد ولی هیات مدیره این کلوب بار دیگر به او اعتماد کردند و جهت لیگ هفدهم استقلال را به او سپردند.

منصوریان بار دیگر در فصل نقل و انتقالات گرد و خاک به پا کرد و با جذب داریوش شجاعیان، سجاد شهباززاده، مجتبی جباری، مهدی قائدی، پژمان منتظری، بیت سعید چشم بازار را کرد. این در حالی است که ستاره های همچون امید ابراهیمی، امید نورافکن، لئوناردو پادوانی، فرشید اسماعیلی، فرشید باقری قرار داد خود را با آبی پوشان تمدید کردند. ولی توصیه قابل توجه ای که در این میان حائز اهمیت است اینکه چهار ستاره استقلال با وجود مصدومیت با آبی پوشان قراردادی میلیاردی بستند.

استقلال در دو بازی اول لیگ پادوانی، باقری، اسماعیلی و ابراهیمی را به علت مصدومیت به همراه نداشت و قرارداد هر یک از این بازیکنان بالای یک میلیارد تومان و در مورد پادوانی و ابراهیمی نزدیک به دو میلیارد هست. اگر تعداد بازی بازیکنی مثل فرشید باقری را در لیگ برتر، جام حدفی و لیگ قهرمانان را 40 بازی فرض کنیم و قرارداد او را یک میلیارد تخمین بزنیم، او تا اینجای فصل که دو بازی از آن گذشته، 50 میلیون تومان به استقلالی ها ضرر زده هست. استقلالی ها با علم بر اینکه او و چند بازیکن دیگر مصدوم هستند با آنها قرار داد امضا کردند. آن هم در روزهایی که مدیران استقلال از بی پولی و عدم تعهد اسپانسر به آنها خبر می دهند و اگر تعداد چند بازی که مصدومان جهت استقلال بازی نکردند را با رقم قراردادشان حساب کنیم پولی نزدیک به نیم میلیارد می شود که همین مقدار می تواند پرداختی بخشی از قرارداد بازیکنان باشد.

آقای منصوریان از مصدومیت بازیکنانت خبر نداشتی؟ ، ۴ مصدوم استقلال صدها میلیون‌ تومان پول هدر دادند

واژه های کلیدی: ستاره | استقلال | استقلال | منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs