درهم شکستن ایران جاسوسی آمریکا اخبار سیاست خارجی

درهم شکستن: ایران جاسوسی آمریکا اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز دنیای خودرو شاسی‌بلند مشهور ، تولید سیصد هزارمین دستگاه مرسدس جی کلاس

مرسدس بنز همین چند روز پیش پیکاپ X کلاس خود را معرفی کرد ولی به تازگی به رکورد جدیدی جهت یکی از افسانه‌ای‌ترین خودروهای خود رسیده هست. سیصد هزارمین دستگاه از G

شاسی‌بلند مشهور ، تولید سیصد هزارمین دستگاه مرسدس جی کلاس

تولید سیصد هزارمین دستگاه مرسدس جی کلاس/شاسی بلند مشهور

عبارات مهم : اتریش

مرسدس بنز همین چند روز پیش پیکاپ X کلاس خود را معرفی کرد ولی به تازگی به رکورد جدیدی جهت یکی از افسانه ای ترین خودروهای خود رسیده هست. سیصد هزارمین دستگاه از G کلاس اسطوره ای خط تولید مگنا اشتایر در گراز اتریش را ترک کرده هست. این ماشین یک دستگاه G500 آبی رنگ با صندلی های چرمی مشکی و دوخت های سفید است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پدال،اما این ماشین نه تنها نمونه ای مخصوص است بلکه بخشی از آن به وسیله طرفداران این شاسی بلند جعبه ای شکل طراحی شده است هست. افرادی از سراسر دنیا جهت مشخصات موردعلاقه خود رأی داده اند. ترکیب برنده دارای پکیج آفرودی است که از رینگ های 16 اینچی مشکی با لاستیک های همه جارو و باربند سقفی تشکیل شده است است.

شاسی‌بلند مشهور ، تولید سیصد هزارمین دستگاه مرسدس جی کلاس

دکتر گانر گوتنک مدیر بخش محصولات آفرود مرسدس بنز در خلال برگزاری مراسم گرامی داشت تولید سیصد هزارمین دستگاه از G کلاس گفت: G کلاس از سال 1979 تاکنون در مگنا اشتایر اتریش تولید می شود. امروز این نماد آفرود موفق تر از هر وقت دیگری هست. تولید سیصد هزارمین مدل از این ماشین یک مناسبت تحسین برانگیز هست. تیم شرکت کننده در ایجاد این موفقیت مشمول بر کارکنانی است که بخشی از تاریخ 38 ساله G کلاس را تشکیل می دهند. ما از چندین دهه همکاری موفقیت آمیز با مگنا اشتایر در تولید G کلاس لذت برده ایم.

G کلاس که تنها در یک خط تولید می شود سال گذشته رکورد فروش جدیدی بر جای گذاشت و حدود 20 هزار دستگاه از آن به منزل مشتریان راه یافت. این آفرود از سال 2012 تاکنون همه ساله رکورد فروش جدیدی را ثبت کرده است.

مرسدس بنز همین چند روز پیش پیکاپ X کلاس خود را معرفی کرد ولی به تازگی به رکورد جدیدی جهت یکی از افسانه‌ای‌ترین خودروهای خود رسیده هست. سیصد هزارمین دستگاه از G

مدیر مرسدس در نهایت اضافه کرد: مرسدس بنز G کلاس نهایت یک آفرودر هست. به لطف فرایند تکامل ادامه دار، این ماشین از بروزترین تکنولوژی ها بهره مند است.

واژه های کلیدی: اتریش | ماشین | مرسدس | دستگاه | دنیای خودرو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs